„RS*R“ grįžta į „FD“, „Gardella Racing“ – ne

JTUNED.com nuotrauka

„RS*R“ skelbia grįžtantys į „Formula DRIFT“ 2012 metų sezonui. Kompaniją artėjančiose varžybose atstovaus „D1GP“ žvaigždė Toshiki Yoshioka. Svečiui iš Japonijos liks tik priprasti prie naujos laiko zonos, kadangi automobilis bus gerai pažįstamas – Nissan S15. Įtakos gali turėti tik naujas padangų gamintojas, kadangi Toshiki ilgą laiką bendradarbiavo su „Yokohama“, o dabar teks svilinti „Nitto“ gumą.

JTUNED.com nuotrauka

Daug kalbų susilaukė „Gardella Racing“ komanda, kuriai vieni skelbia egzistavimo pabaigą, kiti vis dar nusiteikę išvysti ją 2012 metų „Formula DRIFT“ sezone, o treti afišuoja jos pasitraukimą iš „drifto“. Panašu, kad labiausiai tikėtinas paskutinis variantas, nes oficialiame „Nitto Tire“ pranešime apie jų remiamas ekipas nėra anksčiau minėtos komandos, o likus kiek daugiau nei mėnesiui iki pirmo „FD“ etapo, „Gardella Racing“ dar neturi kontrakto su kokiu nors vairuotoju.

„Wreckedmagazine.com“ svetainę pasiekė kalbos, kad energetinio gėrimo gamintoja „Redbull“ nutraukė bendradarbiavimą su „GR“ pasibaigus 2011 metų sezonui. Kitas didelis rėmėjas „Mobil1“ nei patvirtino, nei paneigė pasitraukianti iš programos.

Oliver Petalver nuotrauka, „Motormavens.com“

Bendrai paėmus „Gardella Racing“ šiemet susidūrė su rimtomis problemomis ir panašu, kad taip greitai jų išspręsti nepavyks.