„King of Europe“ meta naują iššūkį europiečiams

„King of Europe“ čempionato organizatoriai patvirtino informaciją, kad 2012 sezone iššūkį europiečiams mes Japonijos atstovai „WiseSquare“. Gaila, bet dėl ir taip smarkiai apkrauto tvarkaraščio, greičiausiai, japonai pasirodys tik poroje ar keliuose „KoE“ etapuose.

„WiseSquare“ būstinėje, Japonijoje, ruoštas Nissan S15 bus atgabentas į senąjį žemyną ir praleis čia visą 2012 metų sezoną. Prie automobilio modifikavimo ženkliai prisidėjo anksčiau minėtos ekipos vadybininkas, ilgametę lenktynių inžinieriaus patirtį turintis Hirotatsu Tsukano.

Iki šiol „WiseSquare“ varžėsi gimtojoje „D1GP“ serijoje, „Formula DRIFT“ čempionate ir „WDS“ pirmenybėse Kinijoje. Žinoma, kad debiutas Europos varžybose įvyks birželio 9 – 10 dienomis trečiame „KoE“ etape, Ispanijoje.

Išlieka dar vienas kol kas neatsakytas klausimas – kas sėdės už šio meistriškai sukonstruoto S15’uko vairo? Dažniausia už šio automobilio vairo sėdėdavo 2003 metų „D1GP“ čempionatas Katsuhiro Ueo, tačiau neatmetama galimybė, kad vairas bus perleistas 2008 metų „D1GP“ čempionui Daigo Saito. Na ir paskutinis sąraše, bet tikrai ne prasčiausias – patrakęs Mitsuru Haruguchi.

Šaltinis: http://www.kingofeurope.net/.