FOTO: „Driftas“ Floridoje – „Tandemonium 4“

JAV, Floridos pietuose esančioje „County Line“ „drago“ trasoje buvo surengtas ketvirtas savo serijos „drifto“ renginys – „Tandemonium“. Susirinkusius dalyvius ir žiūrovus išvaikyti siekė prasidėjusi audra, tačiau net pliaupiant lietui „drifteriai“ išsirikiavo prie starto linijos ir pasiruošė parodyti, kad irgi moka formuoti debesis.

Nors renginyje dominavo S serijos Nissan’ai, buvo galima pamatyti ir kitų akį traukiančių modelių. Pavyzdžiui, puikius porinius važiavimus demonstravo šie du 300ZX’ai (Sal Sued ir Harvey Hutch).

Neskaitant to, kad Brice’ui Burkhardt’ui ir taip nesisekė fotografuoti porinius aukso spalvos E3o’uko važiavimus, jo vairuotojas Tim’as Murphy ir keleivis nusprendė pamojuoti „nefotografuok“ pirštą… Fotografas daugiau nekėlė objektyvo, kai trasoje važiavo šis sportininkas, todėl neįamžino Tim’o ir kito BMW vairuotojo incidento.

Harriui plojo beveik kiekvienas keleivio vietoje sėdintis „drifto“ entuziastas. Žiūrint iš šono šis mėlynas BMW coupe tikrai demonstravo ovacijų ir gėlių vertą šou!

Žinoma Brice’as nebuvo vienintelis fotografas renginyje. Šis vyrukas ant trikojo primontavo savo išmanųjį telefoną! Nežinau kaip jūs, bet aš to dar nebuvau matęs!

Na ir pabaigai dar keletas įdomesnių kadrų. Neretai „drifteriai“ žiūri į fotografus norėdami įsitikinti ar jie tikrai juos fotografuoja. Štai vienas iš tokių epizodų:

Šaltinis: http://www.omgdrift.com/.

Viena mintis apie “FOTO: „Driftas“ Floridoje – „Tandemonium 4“”

Komentavimo galimybė išjungta.