Samuel Hübinette atšaukė savo dalyvavimą FD čempionate

Prieš pat sezono startą Samuel Hübinette pranešė, kad „Samuel Hübinette Racing“ atšaukia savo dalyvavimą 2012 metų „Formula DRIFT“ pirmenybėse. Patikimas šaltinis ekipos viduje atskleidė, jog šį netekusi poros pagrindinių rėmėjų privalėjo nutraukti pro „drifto“ programą. Visgi didelis Dodge Challenger automobilis tikrai pasirodys keliose parodomosiose programose ir galbūt net išvažiuos prie starto linijos poroje anksčiau minėto čempionato etapų.

Dukart „Formula DRIFT“ čempionas Samuel Hübinette šiandien paskelbė 2012 metais negrįžtantis į „Formula DRIFT“ Pro čempionatą.

Dėl pasikeitusių rėmėjų interesų, aštuonis metus iš eilės besivaržęs anksčiau minėtoje serijoje, Hübinette šiemet nesivaržys pirmenybėse. „Team Samuel Hübinette Racing“ tęs savo dalyvavimą tarptautinėse „Formula DRIFT“ parodomosiose programose ir, galbūt, atvyks į kelis JAV čempionato etapus. Hübinette tuo tarpu daugiau dėmesio skirs kitiems 2012 metais pateiktais lenktynių pasiūlymams.

„Du mūsų pagrindiniai rėmėjai pakeitė savo marketingo kryptis, todėl mes nusprendėme, kad tikslingiausia būtų naudoti Dodge Challenger SHR „drifto“ automobilį parodomosioms programoms. Ekipa  savo ruoštu ieško galimybių rungtyniauti „rallycross’o“ ir „off-road truck“ bekelės varžybose. Tikimės, jog šiemet pavyks atvykti ir į vieną ar porą „Formula DRIFT“ Pro čempionato etapų, bet kol kas nėra nieko oficialaus“, – sakė profesionalus lenktynininkas ir „SHR“ savininkas Samuel Hübinette. „Džiaugiuosi galėjęs tokį ilgą laiko tarptą būti „Formula DRIFT“ serijos dalimi, o šio čempionato čempiono titulai man reiškia ypač daug. „Driftingas“ ir „Formula DRIFT“ suteikė man įvairių galimybių mano sportininko karjeroje, įskaitant kaskadininko pareigas kino pramonėje ir automobilių reklamose.“

2011 metais Hübinette dalyvavo abiejuose „Formula DRIFT“ ir „Traxxas TORC“ čempionatuose. Dėl konfliktuojančių datų, Samuel buvo priverstas praleisti porą „FD“ etapų. Visgi per du sezonus laimėjęs 9 varžybas, Hübinette išlieka daugiausiai „Formula DRIFT“ čempionato etapų laimėjusių sportininku.

Šaltinis: http://www.wreckedmagazine.com/.